11 میلیارد ریال اعتبار برای سوادآموزی خراسان شمالی تخصیص یافت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

11 میلیارد ریال اعتبار برای سوادآموزی خراسان شمالی تخصیص یافت

بجنورد- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال 11 میلیارد ریال اعتبار برای سوادآموزی این استان در سال جاری تخصیص یافته است.

 

مهدی مودی پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این میزان اعتبار به شهرستان ها پرداخت شده است اظهار کرد: براساس توافق نامه صورت گرفته اعتبار مصوب شده سوادآموزی استان خراسان شمالی در سال جاری 62 میلیارد ریال است.
وی با اشاره به اینکه در صورت تحقق 100 درصدی عملکرد، اعتبارات به طور کامل تخصیص می یابد گفت: اعتبارات مصوب شده برای فعالیت های سوادآموزی، 8 هزار و 400 سوادآموز، 8 هزار و 734 فعالیت مکمل و توانمند سازی پیش بینی شده است.
مودی ضمن اشاره به مطالبات سال تحصیلی گذشته در این حوزه افزود: سعی خواهیم کرد مطالبات شهرستان ها بزودی پرداخت شود.
معاون سوادآموزی ادراه کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 33 درصد اهداف کمی سال 96 در این استان محقق شده است و مابقی آن تا پایان آذرماه مهلت ثبت نام دارند.
به گفته معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی براساس نتایج سرشماری سال 95 در گروه سنی 49-10 سال، 508 هزار و 946 نفر از جمعیت این استان معادل 92.85 درصد باسواد هستند
7186/6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سید حسین قدسی

 

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 29 مهر 1396 ساعت: 0:33
برچسب‌ها : میلیارد,سوادآموزی,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها