850 واحد مسکونی روستایی در شیروان مقاوم سازی می شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

850 واحد مسکونی روستایی در شیروان مقاوم سازی می شود

شیروان- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیروان گفت: سهمیه ابلاغ شده سال جاری برای مقاوم سازی منازل روستایی در این شهرستان خراسان شملای850 واحد است.

 

عزیز ابراهیمی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: از این تعداد تاکنون 206 مورد برای گرفتن تسهیلات به بانک ها معرفی شده و 128 نفر هم با بانک انعقاد قرارداد بسته اند که در حال اجرا است.
وی بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات این طرح را شامل تجارت، ملت، صادرات، سپه، ملی و رفاه عنوان کرد و گفت: سقف این تسهیلات برای هر نفر 180 میلیون ریال است که برای مقاوم سازی 206 واحد مسکونی روستایی، 37 میلیارد و 80 میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده است.
ابراهیمی با بیان اینکه سال گذشته برای مقاوم سازی منازل روستایی در این شهرستان 343 نفر پایان کار گرفتند افزود: از ابتدای اجرای طرح تاکنون در مجموع کل 7 هزار و 730 نفر در این شهرستان پایان کار گرفته اند.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیروان گفت: عمده افراد روستایی از تمکن مالی کمتری برخوردارند لذا باید خانه هایی برای آنها بسازیم که مقاوم و ایمن باشد تا در آینده دچار مشکل نشوند.
ابراهیمی ساخت و سازمطلوب روستایی را یکی از محورهای فعالیت این نهاد انقلابی عنوان کرد و افزود: در این راستا بحث مقاوم سازی خانه های روستایی جزو موارد اولویت دار محسوب می شود
به گفته وی اکنون 18 هزار خانوار مشتمل بر 68 هزار نفر از جمعیت شیروان در مناطق روستایی این شهرستان سکونت دارند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
7186/6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سید حسین قدسی

 

نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 21:58
برچسب‌ها : روستایی,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها