13فقره جواز تاسیس صنایع تبدیلی وتکمیلی کشاورزی در خراسان شمالی صادر شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

13فقره جواز تاسیس صنایع تبدیلی وتکمیلی کشاورزی در خراسان شمالی صادر شد

بجنورد- ایرنا- مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست سال جاری، 13 فقره جواز تاسیس صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در این استان واقع در شمال شرقی کشور صادر شد.

 

جلیل رمضانی چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: از این تعداد 3 فقره پروانه بهره برداری با ظرفیت 2 هزار و 550 تن در سال و سرمایه گذاری 3 میلیارد ریال بوده است.
وی گفت: این واحدها شامل بسته بندی زعفران در فاروج، تولید و فرآوری سویا و بسته بندی سبزی و صیفی جات تازه خشک شده در بجنورد با اشتغالزایی 47 نفر است.
رمضانی با اشاره به صدور 10 فقره جواز تاسیس افزود: این واحدها با ظرفیت 72 هزار تن در سال و سرمایه گذاری 240 میلیارد ریال با اشتغالزایی 173 نفر است.
مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: صدور 2 فقره موافقت اصولی و معرفی 9 طرح به مبلغ 200 میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی و تسهیلات سفر رهبری از جمله اقدامات صورت گرفته طی 6 ماهه نخست امسال بوده است.
استان خراسان شمالی با 344 هزار هکتار عرصه کشاورزی و باغی یکی از قطب های تولید محصولات زراعی و کشاورزی است که سالانه افزون 2 میلیون و 500 هزار تن محصول تولید می شود.
این میزان تولید محصول نیاز زیادی به صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی دارد.
7186/6042 خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سید حسین قدسی

 

وتکمیلی,کشاورزی,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 21:58

close
تبلیغات در اینترنت