بیش از 600 طرح عمرانی در دولت تدبیر و امید در شیروان افتتاح شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بیش از 600 طرح عمرانی در دولت تدبیر و امید در شیروان افتتاح شد

شیروان- ایرنا- فرماندار سابق شیروان گفت: در دولت تدبیر و امید 600 طرح عمرانی با 3 هزار و 770 میلیارد ریال با استفاده از محل اعتبارات رهبری، تملکی و استانی در این شهرستان 157 هزار نفری افتتاح شد.

 

به گزارش ایرنا عباسعلی صفایی چهارشنبه در نشست شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرماندار شیروان اظهار کرد: همچنین در طول این مدت 81 کیلومتر راه روستایی در 13 محور آسفالت شد که شاهد افزایش شاخص راه روستایی شیروان از 32 درصد به 41 درصد هستیم.
وی گفت: در شاخص استفاده از آب آشامیدنی روستایی هم از 52 درصد در ابتدای دولت تدبیر وامید هم اکنون به 70 درصد رسیده ایم.
صفایی با اشاره به کاهش آب سد شیروان افزود: هم اکنون چاه های جایگزین برای تامین آب مردم حفر و تجهیز شده است و تصفیه خانه فاضلاب شیروان به عنوان اولین پروژه اقتصاد مقاومتی سال گذشته در حال اجرا است.
فرماندار سابق شیروان گفت: در حوزه آموزش و پرورش هم اکنون 15 باب پروژه مدارس با یک هزار و 160 میلیارد ریال در دست اجرا است.
صفایی با اشاره به اینکه طی 4 سال اخیر تولید ماهی سردآبی در شیروان 115 درصد رشد داشته است افزود: شیروان پیشتاز در تولید گوشت مرغ خراسان شمالی است که 63 درشد گوشت مرغ این استان در شیروان تولید می شود و تولید گوشت مرغ در این شهرستان طی 4 سال، 73 درصد رشد داشته است.
آیین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شیروان هم اکنون با حضور استاندار خراسان شمالی در حال برگزاری است.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

عمرانی,تدبیر,شیروان,افتتاح,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : شنبه 8 مهر 1396 ساعت: 4:56

close
تبلیغات در اینترنت