راه اوغاز به باجگیران در شیروان 2میلیارد ریال اعتبار می طلبد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

راه اوغاز به باجگیران در شیروان 2میلیارد ریال اعتبار می طلبد

شیروان- ایرنا- نماینده مردم شیروان گفت: مطالعه راه اوغاز این شهرستان به باجگیران در شهرستان قوچان 2 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که انتظار می رود این اعتبار بزودی اختصاص یابد.

 

دکتر عبدالرضا عزیزی چهارشنبه در نشست شورای اداری شیروان با محوریت تودیع و معارفه فرماندار اظهار کرد: تاکنون 59 کیلومتر از راه شیروان به اسفراین آسفالت شده و 11 کیلومتر آن مانده که انتظار می رود اعتباراتی برای اجرای آن تخصیص یابد.
وی با اشاره به خدمات عمرانی خوبی که در این شهرستان صورت گرفته است، گفت: 136 روستای بالای 20 خانوار در شیروان داریم که امسال جشن پایان گازرسانی در شیروان برگزار می شود.
عزیزی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان افزود: فاز سوم این نیروگا شهریور ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی گفت: هم اکنون تمام روستاهای بخش قوشخانه در شیروان از نعمت آب شرب برخوردار شدند و در این شهرستان دیگر دغدغه آب شرب نداریم.
عزیزی افزود: هم اکنون دغدغه ای به نام گازرسانی یا آبرسانی در این شهرستان نداریم بلکه باید پی گیر راه آهن، فرودگاه و پالایشگاه بنزین یورو 4 یا یورو 5 باشیم.
در نشست شورای اداری امینرضا مرآتی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان 157 هزار نفری معرفی و از خدمات عباسعلی صفایی قدردانی شد.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

 

اوغاز,باجگیران,شیروان,میلیارد,اعتبار,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 8 مهر 1396 ساعت: 4:56

close
تبلیغات در اینترنت