آتش نشانی شیروان به 52 فقره خودرو واژگون شده امدادرسانی کرد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

آتش نشانی شیروان به 52 فقره خودرو واژگون شده امدادرسانی کرد

شیروان- ایرنا- سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان گفت: این سازمان به 52 فقره از خودروهای واژگون یا آتش گرفته در نیمه نخست امسال امدادرسانی کرد.

 

جعفر حیدری پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه 56 نفر مصدومان شیروان در حوادث جاده ای گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 10درصد افزایش داشته است.
وی گفت: 42 نفر از مصدومان مرد و 14 نفر دیگر هم زن بودند، اظهار کرد: این میزان در نیمه نخست پارسال 31 نفر زن و 12 نفر مرد بود.
وی با اشاره به کاهش آمار فوت شدگان حوادث جاده ای شیروان در سال جاری در مقایسه با سال گذشته گفت: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون در حوادث جاده ای 15 نفر فوت کردند که سال گذشته در همین مدت 21 نفر در حوادث جاده ای در شیروان فوت کرده بودند.
حیدری مجموع کل حوادث رخ داده در نمیه نخست سال جاری را در این شهرستان 427 مورد حادثه ذکر کرد و افزود: بیشترین حوادث رخ داده شده مربوط به آتش سوزی باغات، فضای سبز، علف های هرز و ... با 105 مورد و کمترین حوادث قطع درختان و شکستن درخت در هنگام باد و طوفان شدید با 8 مورد است.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان گفت: در این مدت آتش سوزی منازل، اماکن تجاری، اداری و ...69 مورد، تصادف ، واژگونی و آتش سوزی وسایل نقلیه 52 مورد، آتش سوزی مزارع 13 مورد، آتش سوزی منازل و معابر سطح شهر در زمان بارندگی 13 مورد، گرفتن حشرات، خزندگان و حیوانات ولگرد 63 مورد و سایر موارد شامل انگشتربری، آسانسور و چاه افتادگی 104 مورد بوده است.
حیدری افزود: مجموع کل حوادث در نیمه نخست سال قبل 452 مورد بوده است که حوادث رخ داده شده امسال در مقایسه با سال قبل افزایش داشته است.
شهرستان 157 هزار نفری شیروان دارای سه ایستگاه آتش نشانی و 52 نفر نیروی فعال آتش نشان است.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

نشانی,شیروان,خودرو,واژگون,امدادرسانی,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 8 مهر 1396 ساعت: 4:56

close
تبلیغات در اینترنت