100 هزار کیسه همیان مولا برای کمک به نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

100 هزار کیسه همیان مولا برای کمک به نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

بجنورد- ایرنا- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در ماه مبارک رمضان، 100 هزار کیسه همیان مولا برای کمک به نیازمندان این استان توزیع شد.

 

عباس اهرابی شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه در این طرح هدف گذاری بین خانواده های نیازمند در اولویت قرار دارد اظهار کرد: هدف از اجرای طرح همیان مولا در ماه پر برکت رمضان، زنده کردن فرهنگ نیکوکاری و ترغیب مردم برای کمک به هم نوع و نیازمندان است.
وی با بیان اینکه هم اکنون 32 هزار خانواده نیازمند تحت پوشش اداره کل کمیته امداد و امام خمینی(ره) استان خراسان شمالی هستند گفت: در ماه پر خیر و برکت رمضان برای هر خانواده تحت پوشش این نهاد، یک بسته سبد مواد غذایی به ارزش ریالی 500 تا 2 میلیون ریال توزیع خواهد شد.
اهرابی این بسته مواد غذایی را شامل حبوبات، پروتئین، برنج، روغن و ... عنوان کرد و افزود: بسته های سبد غذایی با اولویت خانواده های نیازمند، محروم و ایتام در این استان توزیع می شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: هم اکنون 4 هزار ایتام تحت پوشش این نهاد در استان هستند که 15 هزار حامی در داخل و خارج استان از آنان حمایت می کنند.
هم اکنون 32 هزار خانوار مشتمل بر 53 هزار نفر جمعیت تحت پوشش اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی هستند.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 20:23

close
تبلیغات در اینترنت