بیش از 80 یتیم در خراسان شمالی فاقد حامی هستند

ساخت وبلاگ
چکیده : بیش از 80 یتیم در خراسان شمالی فاقد حامی هستند بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خرا... با عنوان : بیش از 80 یتیم در خراسان شمالی فاقد حامی هستند بخوانید :

بیش از 80 یتیم در خراسان شمالی فاقد حامی هستند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌شمالی گفت: هم اکنون بیش از 80 یتیم در این استان 864 هزار نفری فاقد حامی هستند که از خیرین تقاضا می شود این افراد را حمایت کنند.

 

عباس اهرابی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه استان خراسان شمالی 4 هزار یتیم دارد اظهار کرد: از این تعداد بیش از 3 هزار و 50 یتیم زیر 18 سال و مابقی بالای 18 سال هستند.
وی گفت: در حال حاضر 15 هزار حامی در داخل و خارج استان از ایتام حمایت می کنند که در ماه رمضان سال گذشته در طرح اکرام و محسنین، 2 هزار حامی در این استان جذب شد.
اهرابی با بیان اینکه در این استان هر حامی به طور میانگین از 6 یتیم حمایت می کند افزود: سرانه ماهیانه هر نفر ایتام بیش از 2میلیون ریال است که در سال گذشته حامیان برای هر یتیم ماهیانه 540 هزار ریال پرداخت می کردند.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی با اشاره به طرح حامی یابی گفت: یکی از طرح های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان برای کمک به محرومین، طرح حامی یابی است که امدادگران این نهاد به جذب حامی برای ایتام اقدام می کنند.
هم اکنون 32 هزار خانوار مشتمل بر 53 هزار نفر جمعیت تحت پوشش اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی هستند.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت: 20:23