17 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی در شیروان تخصیص یافت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

 

17 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی در شیروان تخصیص یافت

شیروان - ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیروان گفت: امسال 17 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی در این شهرستان خراسان شمالی اختصاص یافت.

 

عزیز ابراهیمی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اعتبار مزبور را از محل تملک دارایی ومیزان آن را 2 درصد عنوان و اظهار کرد: اعتبار مزبور برای اجرای طرح هادی در 19 روستای بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه است.
وی با بیان اینکه بیشترین اجرای طرح های در شهرستان شیروان، مربوط به بخش مرکزی است گفت: هم اکنون عملیات اجرای طرح هادی در دو روستا شروع شده که اتمام عملیات آن تا پایان تیرماه سال جاری است.
ابراهیمی با بیان اینکه تاکنون طرح هادی در 40 روستای بالای 20 خانوار این شهرستان اجرا شده است افزود: با اتمام اجرای طرح هادی در روستاهای مزبور، 95 خانوار مشتمل بر 475 نفر جمعیت از خدمات آن برخوردار می شوند.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیروان گفت: ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، ایجاد تسهیلات لازم برای بهبود مسکن روستاییان از جمله اهداف اجرای این طرح است
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد که هم اکنون 68 هزار نفر در قالب 18 هزار خانوار در روستاهای شیروان سکونت دارند.
*
سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی به نشانی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی این خبرگزاری به نشانی https://t.me/irnabojnurd در دسترس افراد برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای استان است
نشانی ایرنای خراسان شمالی در اینستاگرام هم https://www.instagram.com/irnabojnurd است
همچنین مردم می توانند دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را به نشانی https://t.me/irnaBOJ تگرام کنند
7186/6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 13 خرداد 1396 ساعت: 19:52

close
تبلیغات در اینترنت