رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند

ساخت وبلاگ
چکیده : رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند بجنورد- ایرنا- مسئول پیگ... با عنوان : رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند بخوانید :

رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند

بجنورد- ایرنا- مسئول پیگیری پروژه منارید در خراسان شمالی گفت: با عقد قراردادی که با صدا و سیمای استان صورت گرفته 40 برنامه 5 دقیقه ای از برنامه های پروژه بین المللی منارید از شبکه تلویزیونی اترک استان پخش می شود.

 

دکتر محمد فرامرز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه همچنین یک مستند 15 دقیقه ای از برنامه سلام آبادی پخش خواهد شد اظهار کرد: این امر در راستای ترویج فرهنگ مشارکت مردمی با محوریت پروژه بین المللی منارید در خراسان شمالی صورت گرفت.
وی گفت: هم اکنون 47 آبادی و مناطق سکونتگاهی بالای 20 خانوار محدوده پروژه، شامل اجرای پروژه بین المللی منارید می شوند که این روستاها در بجنورد، شیروان و مانه و سملقان هستند.
فرامرز افزود: با تهیه طرح توجیهی و انعقاد9پروژه عمرانی و معیشتی با گروه برنامه ریزی و توسعه در روستاهای پایلوت پروژه منارید به دنبال ظرفیت سازی و اولویت بندی مشکلات و ایجاد انسجام مردمی با تشکیل 5 گروه برنامه ریزی و توسعه و صندوق خرد اعتباری در روستاهای پایلوت پروژه منارید خراسان شمالی، عریضه نویسی به طرح نویسی تبدیل شد.
طرح بین المللی منارید(MENARID) در چارچوب برنامه توسعه پایدار و یکپارچه کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا، در هفت کشور اردن، الجزایر، ایران، تونس، مراکش، مصر و یمن اجرا می شود.
خراسان شمالی افزون بر 2 میلیون و 33هزار هکتار عرصه طبیعی دارد.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02