رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند | بلاگ

رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

رسانه ملی به ترویج فرهنگ مشارکت مردمی طرح منارید در خراسان شمالی کمک می کند

بجنورد- ایرنا- مسئول پیگیری پروژه منارید در خراسان شمالی گفت: با عقد قراردادی که با صدا و سیمای استان صورت گرفته 40 برنامه 5 دقیقه ای از برنامه های پروژه بین المللی منارید از شبکه تلویزیونی اترک استان پخش می شود.

 

دکتر محمد فرامرز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه همچنین یک مستند 15 دقیقه ای از برنامه سلام آبادی پخش خواهد شد اظهار کرد: این امر در راستای ترویج فرهنگ مشارکت مردمی با محوریت پروژه بین المللی منارید در خراسان شمالی صورت گرفت.
وی گفت: هم اکنون 47 آبادی و مناطق سکونتگاهی بالای 20 خانوار محدوده پروژه، شامل اجرای پروژه بین المللی منارید می شوند که این روستاها در بجنورد، شیروان و مانه و سملقان هستند.
فرامرز افزود: با تهیه طرح توجیهی و انعقاد9پروژه عمرانی و معیشتی با گروه برنامه ریزی و توسعه در روستاهای پایلوت پروژه منارید به دنبال ظرفیت سازی و اولویت بندی مشکلات و ایجاد انسجام مردمی با تشکیل 5 گروه برنامه ریزی و توسعه و صندوق خرد اعتباری در روستاهای پایلوت پروژه منارید خراسان شمالی، عریضه نویسی به طرح نویسی تبدیل شد.
طرح بین المللی منارید(MENARID) در چارچوب برنامه توسعه پایدار و یکپارچه کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا، در هفت کشور اردن، الجزایر، ایران، تونس، مراکش، مصر و یمن اجرا می شود.
خراسان شمالی افزون بر 2 میلیون و 33هزار هکتار عرصه طبیعی دارد.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02