2 میلیارد ریال برای تکمیل مراکز جهاد کشاورزی خراسان شمالی تخصیص یافت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

 

2 میلیارد ریال برای تکمیل مراکز جهاد کشاورزی خراسان شمالی تخصیص یافت

بجنورد- ایرنا- مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار برای 5 مرکز جهاد کشاورزی در استان تخصیص یافت.

 

علی عابدی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده در راستای اجرای نظام نوین ترویج و مدیریت دانش، این میزان اعتبار برای تجهیز و نگهداری 5 مرکز جهاد کشاورزی در خراسان شمالی از محل از اسناد خزانه اسلامی در فصل 1 و 2 اختصاص یافت.
وی گفت: این مراکز شامل مرکز جهاد کشاورزی بام در شهرستان اسفراین، مرکز جهاد کشاورزی غلامان در شهرستان راز و جرگلان، مرکز جهاد کشاورزی تیتکانلو در شهرستان فاروج، مرکز جهاد کشاورزی توکور در شهرستان شیروان و همچنین مرکز جهاد کشاورزی سنخواست در شهرستان جاجرم می باشد.
عابدی با اشاره به نظام نوین ترویج و مدیریت دانش افزود: در این راستا یک کارشناس مروج برای اینکه برنامه عملیاتی داشته باشد در نظر گرفته شده است و همچنین برای شهرستان یک محقق معین در نظر گرفته شده که باید پاسحگوی کشاورزان باشد.
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از 30 مرکز جهاد کشاورزی در این استان خبر داد و گفت: در این راستا سعی شده از به کار گیری بخش ظرفیت های غیر دولتی، استقرار نظام نوین و مدیریت دانش استفاده شود.
استان خراسان شمالی 344 هزار هکتار عرصه کشاورزی دارد که افزون بر 300 هزار هکتار آن اراضی زراعی و حدود 40 هزار هکتار باغ است.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انشتار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02

close
تبلیغات در اینترنت