طرح خواندن با خانواده برای سوادآموزان خراسان شمالی اجرا می شود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

طرح خواندن با خانواده برای سوادآموزان خراسان شمالی اجرا می شود

بجنورد- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طرح خواندن با خانواده برای سوادآموزان دوره سوادآموزی و انتقال خراسان شمالی اجرا می شود.

 

مهدی مودی شنبه در گفت و گو با اظهار کرد: در این طرح 9 جلد کتاب کمک آموزشی و متناسب با نیازهای جامعه به سوادآموزان در حال تحصیل داده می شود.
وی با بیان اینکه در اجرای این طرح برای شهرستان ها سهمیه تعیین شده است گفت: در این طرح 50 درصد اهداف هر دوره الزاما محقق می شود که برای دوره سوادآموزی 2 هزار نفر و دوره انتقال هزار و 200 نفر است.
مودی آگاهی و اطلاعات سوادآموزان و خانواده آنان، توانمند سازی، حرکت براساس نیاز روز از جمله مهارت کنترل خشم، مهارت حفظ محیط زیست، مهارت تربیت فرزند و کمک های اولیه، مهارت سخن گفتن و ... را از جمله اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان اینکه این طرح اوایل مرداد یا شهریور ماه اجرا خواهد شد گفت: مجوز اعتبار این طرح برای هر نفر در دوره سوادآموزی 200 هزار ریال و دوره انتقال 300 هزار ریال است.
براساس نتایج سرشماری سال 95، در گروه سنی 10-49 سال، 508 هزار و 946 نفر از جمعیت این استان معادل 92.85 درصد باسواد هستند.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02

فهرست وبلاگ