طرح خواندن با خانواده برای سوادآموزان خراسان شمالی اجرا می شود

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

طرح خواندن با خانواده برای سوادآموزان خراسان شمالی اجرا می شود

بجنورد- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طرح خواندن با خانواده برای سوادآموزان دوره سوادآموزی و انتقال خراسان شمالی اجرا می شود.

 

مهدی مودی شنبه در گفت و گو با اظهار کرد: در این طرح 9 جلد کتاب کمک آموزشی و متناسب با نیازهای جامعه به سوادآموزان در حال تحصیل داده می شود.
وی با بیان اینکه در اجرای این طرح برای شهرستان ها سهمیه تعیین شده است گفت: در این طرح 50 درصد اهداف هر دوره الزاما محقق می شود که برای دوره سوادآموزی 2 هزار نفر و دوره انتقال هزار و 200 نفر است.
مودی آگاهی و اطلاعات سوادآموزان و خانواده آنان، توانمند سازی، حرکت براساس نیاز روز از جمله مهارت کنترل خشم، مهارت حفظ محیط زیست، مهارت تربیت فرزند و کمک های اولیه، مهارت سخن گفتن و ... را از جمله اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان اینکه این طرح اوایل مرداد یا شهریور ماه اجرا خواهد شد گفت: مجوز اعتبار این طرح برای هر نفر در دوره سوادآموزی 200 هزار ریال و دوره انتقال 300 هزار ریال است.
براساس نتایج سرشماری سال 95، در گروه سنی 10-49 سال، 508 هزار و 946 نفر از جمعیت این استان معادل 92.85 درصد باسواد هستند.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02

close
تبلیغات در اینترنت