از محل اعتبارات تملک داریی، 260 میلیارد ریال به جهاد کشاورزی خراسان شمالی تخصیص یافت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

 

از محل اعتبارات تملک داریی،

260 میلیارد ریال به جهاد کشاورزی خراسان شمالی تخصیص یافت

بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 260 میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی استان به جهاد کشاورزی تخصیص یافت که در بخش های عمرانی هزینه خواهد شد.

 

عبدالله یوسفی شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این میزان اعتبار اواخر فروردین ماه امسال تخصیص یافت اظهار کرد: اعتبار مصوب تملک دارایی سال 95، 320 میلیارد ریال بوده است.
وی گفت: اعتبار مزبور بیشتر در زمینه پروژه های آب و خاک، لوله گذاری، قنوات، لایروبی، راه دسترسی بین مزارع، طرح های تامین آب و طرح های گیاهی و دارویی هزینه شد.
یوسفی در خصوص پروژه های نوین آبیاری در این استان افزود: از محل مصوبه دولت 600 میلیارد ریال و طی دو سال اخیر 700 میلیارد ریال از محل اسناد خزانه و ملی ابلاغ شد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: تاکنون 22 هزار هکتار از آبیاری تحت فشار در این استان اجرا شده که این استان مستعد 50 هزار هکتار برای اجرای این طرح است.
استان خراسان شمالی 344 هزار هکتار عرصه کشاورزی دارد که افزون بر 300 هزار هکتار آن اراضی زراعی و حدود 40 هزار هکتار باغ است
*
سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی به نشانی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی این خبرگزاری به نشانی https://t.me/irnabojnurd در دسترس افراد برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای استان است.
نشانی ایرنای خراسان شمالی در اینستاگرام هم https://www.instagram.com/irnabojnurd است.
همچنین مردم می توانند دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را به نشانی https://t.me/irnaBOJ تگرام کنند.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02

close
تبلیغات در اینترنت