نمایشگاه قرآن کریم در شیروان برپا شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

نمایشگاه قرآن کریم در شیروان برپا شد

شیروان- ایرنا- همزمان با گرامی داشت ماه مبارک رمضان یازدهمین نمایشگاه قرآن کریم شیروان از امروز یکشنبه به مدت یک هفته در 30 غرفه برپا شده است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان یکشنبه در حاشیه برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در نمایشگاه مذکور فروش قرآن، ادعیه و... با تخفیف 15 تا 30 درصد صورت می گیرد.
احمد زیبایی گفت: در این نمایشگاه 12 هزار جلد کتاب و همچنین هزار و 400 عنوان قرآن در معرض دید علاقه مندان به کتب مذهبی قرار گرفته است.
وی در آیین گشایش این نمایشگاه هم افزود: قرآن در بر دارنده معارف و تعالیم والایی است که اگر به درستی و بر اساس علم و آگاهی به آنها پرداخته شود بی شک هدایتگر و سعادت بخش خواهد بود در غیر این صورت این درخت تنومند هیچ ثمره ای نخواهد داشت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: قرآن کریم محور وحدت امت های اسلامی است و خدمت به قرآن و عترت به عنوان میراث گرانبهای نبی مکرم اسلام(ص) وظیفه و رسالت دستگاه های متولی فرهنگ است.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 22:02
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها