فرماندار شیرون خواستار ارائه خدمات مطلوب به مسافران در نوروز96 شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

فرماندار شیرون خواستار ارائه خدمات مطلوب به مسافران در نوروز96 شد

شیروان- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز 96 با فراهم کردن خدمات مطلوب تر باید میزبان خوبی برای مسافران نوروزی در این شهرستان بود.

 

به گزارش ایرنا عباسعلی صفایی یکشنبه در نشست ستاد خدمات سفر شیروان با تاکید بر آمادگی دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز اظهار کرد: با توجه به پبش بینی بارش ها و برودت هوا در این ایام باید مدارس، سالن های ورزشی و اماکن عمومی مهیا باشد.
وی با بیان اینکه ایام نوروز امسال مصادف با برگزاری فرآیند انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا است، گفت: باید آمادگی لازم را داشته باشیم و شرایط طوری مهیا شود که بتوانیم ورودی خوبی را برای سال جدید داشته باشیم و امکانات لازم را برای زائرین فراهم کنیم.
صفایی افزود: محصولاتی که عرضه می شود در ماندگاری مسافران نوروزی می تواند نقش خوبی داشته باشد و همچنین موسیقی مقامی هم می تواند نقش مهمی در این راستا ایفا کند.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار شیروان گفت: دستگاه های خدمات رسان باید آمادگی 24 ساعته را داشته باشند و هماهنگی آنان بیشتر باشد.
صمد ایزانلو اظهار کرد: ایام نوروز فرصت مغتنمی است که جاذبه های گردشگری را به مسافران معرفی کنیم و با برنامه ریزی منسجم در ارائه خدمات مطلوب تر به زائرین بتوانیم میزبان خوبی برای آنان باشیم.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت در مسیر اصلی تردد مسافران و زائران حرم رضوی از استان های شمالی به مشهد مقدس واقع است.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 19:18

close
تبلیغات در اینترنت