حدود20 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی صنعتی شیروان پرداخت شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

حدود20 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی صنعتی شیروان پرداخت شد

شیروان- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 19 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات برای واحدهای تولیدی صنعتی این شهرستان خراسان شمالی پرداخت شده است.

 

رضا مجیدی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اظهار کرد: این میزان تسهیلات به چهار واحد تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون 22 واحد در حال تکمیل پرونده به بانک های مربوطه هستند گفت: 26 واحد تولیدی در شیروان به تایید کمیته بررسی و کارگروه تسهیل رفع موانع تولید رسیده است و برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.
مجیدی افزود: با عنایت به تصویب قانون تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، برگزاری کارگروه با دستگاه های مرتبط و نامه نگاری کتبی و تلفنی و حضوری با دستگاه های خدمات رسان به مجموع واحدهای سطح شهرستان اطلاع رسانی و تعامل و نحوه همکاری با بانک های عامل اقدام شده است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان با اشاره به سامانه بهین یاب گفت: صاحبان 26 واحد صنعتی درخواست برای عضویت در این سامانه ثبت نام کرده اند.
وی افزود: پس از بررسی و کارشناسی بیشتر واحدهایی که به صورت فعال و نمیه فعال در کارگروه تسهیل رفع و موانع تولید شهرستانی و کارگروه استانی مورد تایید قرار گرفته اند، پس از آن واحدها با وجود معوقات و بدهی به بانک ملزم به پرداخت سرمایه در گردش شده اند.
شهرستان شیروان در حوزه صنعت دارای 77 واحد صنعتی و 12 واحد معدنی است که به گفته کارشناسان از این مقدار تعداد 34 واحد آن با مشکلات بسیاری روبرو بوده که نیازمند توجه و رسیدگی است.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 19:18

فهرست وبلاگ