حدود20 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی صنعتی شیروان پرداخت شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

حدود20 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی صنعتی شیروان پرداخت شد

شیروان- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 19 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات برای واحدهای تولیدی صنعتی این شهرستان خراسان شمالی پرداخت شده است.

 

رضا مجیدی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اظهار کرد: این میزان تسهیلات به چهار واحد تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون 22 واحد در حال تکمیل پرونده به بانک های مربوطه هستند گفت: 26 واحد تولیدی در شیروان به تایید کمیته بررسی و کارگروه تسهیل رفع موانع تولید رسیده است و برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.
مجیدی افزود: با عنایت به تصویب قانون تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، برگزاری کارگروه با دستگاه های مرتبط و نامه نگاری کتبی و تلفنی و حضوری با دستگاه های خدمات رسان به مجموع واحدهای سطح شهرستان اطلاع رسانی و تعامل و نحوه همکاری با بانک های عامل اقدام شده است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان با اشاره به سامانه بهین یاب گفت: صاحبان 26 واحد صنعتی درخواست برای عضویت در این سامانه ثبت نام کرده اند.
وی افزود: پس از بررسی و کارشناسی بیشتر واحدهایی که به صورت فعال و نمیه فعال در کارگروه تسهیل رفع و موانع تولید شهرستانی و کارگروه استانی مورد تایید قرار گرفته اند، پس از آن واحدها با وجود معوقات و بدهی به بانک ملزم به پرداخت سرمایه در گردش شده اند.
شهرستان شیروان در حوزه صنعت دارای 77 واحد صنعتی و 12 واحد معدنی است که به گفته کارشناسان از این مقدار تعداد 34 واحد آن با مشکلات بسیاری روبرو بوده که نیازمند توجه و رسیدگی است.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
7186/ 6042
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 19:18

close
تبلیغات در اینترنت