21میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی شیروان مصوب شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

21میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی شیروان مصوب شد

شیروان- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: بتازگی 21 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی این شهرستان خراسان شمالی مصوب شده است.

 

احمد زیبایی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اعتبار مزبور را از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری عنوان و اظهار کرد: ساخت طرح مزبور در زیربنای 2 هزار و 750 متر مربع در محل پارک کوثر این شهر از سال 91 آغاز شده که تاکنون از پیشرفت بالایی برخوردار بوده است.
وی با بیان اینکه پیمانکار و مجری طرح مزبور شهرداری شیروان است گفت: کتابخانه مرکزی این شهرستان تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
زیبایی از افتتاح 2 کتابخانه روستایی در این شهرستان طی سال جاری خبر داد و افزود: عملیات ساخت کتابخانه روستایی ینگه قلعه و روستای حسین آباد از توابع بخش مرکزی در این شهرستان به اتمام رسید و مورد بهره برداری قرار گرفت.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گستره هر کدام از طرح های مزبور را 120 متر مربع عنوان کرد و گفت: در مجموع کل برای ساخت 2 کتابخانه روستایی در این شهرستان2میلیارد و 600 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی هزینه شد.
به گفته زیبایی هم اکنون در شهرستان شیروان 10 باب کتابخانه شهری و روستایی فعال می باشد که از این تعداد 2 کتابخانه شهری و مابقی روستایی هستند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
6042/7186
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

 

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت: 1:19

close
تبلیغات در اینترنت