21میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی شیروان مصوب شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

21میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی شیروان مصوب شد

شیروان- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: بتازگی 21 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی این شهرستان خراسان شمالی مصوب شده است.

 

احمد زیبایی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اعتبار مزبور را از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری عنوان و اظهار کرد: ساخت طرح مزبور در زیربنای 2 هزار و 750 متر مربع در محل پارک کوثر این شهر از سال 91 آغاز شده که تاکنون از پیشرفت بالایی برخوردار بوده است.
وی با بیان اینکه پیمانکار و مجری طرح مزبور شهرداری شیروان است گفت: کتابخانه مرکزی این شهرستان تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
زیبایی از افتتاح 2 کتابخانه روستایی در این شهرستان طی سال جاری خبر داد و افزود: عملیات ساخت کتابخانه روستایی ینگه قلعه و روستای حسین آباد از توابع بخش مرکزی در این شهرستان به اتمام رسید و مورد بهره برداری قرار گرفت.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گستره هر کدام از طرح های مزبور را 120 متر مربع عنوان کرد و گفت: در مجموع کل برای ساخت 2 کتابخانه روستایی در این شهرستان2میلیارد و 600 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی هزینه شد.
به گفته زیبایی هم اکنون در شهرستان شیروان 10 باب کتابخانه شهری و روستایی فعال می باشد که از این تعداد 2 کتابخانه شهری و مابقی روستایی هستند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
6042/7186
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

 

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت: 1:19
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها