امام جمعه شیروان: مکتب امام راحل مکتب استکبار ستیزی است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

امام جمعه شیروان: مکتب امام راحل مکتب استکبار ستیزی است

شیروان- ایرنا- امام جمعه شیروان با بیان اینکه مکتب امام (ره) مکتب استکبارستیزی است افزود: آینده جهان در گرو اندیشه، فکر و قلم جوانان است و تنها راه شکست دشمن درس خواندن و دل دادن به مکتب الهی است.

 

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلیمن حسین کوثری امروز در راهپیمایی 13 آبان شیروان با بیان اینکه آمریکا در باتلاق مشکلاتش غرق است اظهار کرد: راه حل مشکلات صبر، استقامت، ایمان، پایبندی به ارزش های انقلابی و شهادت طلبی است.
وی گفت: امروز صهیونیست غاصب و آمریکای جنایتکار که همواره برای این ملت سنگ اندازی می کنند رو به زوال هستند و آینده تاریخ در دست جوانان عزیز است که انشاالله پرچم داران غیرت، عزت و سربلندی در جهان خواهند بود.
وی افزود: هم اکنون آمریکا دچار بحران سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است و حل مشکلات آمریکا همان است که امروز در عراق، سوریه، بحرین، پاکستان و افغانستان اتفاق می افتد.
رییس شورای فرهنگ عمومی شیروان با بیان اینکه یکی از وظایف خطیر ملت ایران این است که دشمن واقعی خود را بشناسند گفت: کسانی که فکر می کنند مذاکره و حرف زدن با آمریکا مشکلات کشور را حل می کند این اشتباه محض است و مشکلات مردم را باید دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجویان و مردمی که 37 سال مقاومت و ایستادگی کردند، حل کنند.
وی گفت: کلید حل معما و مشکلات کشور به دست خود ما است و در این راستا باید همه تلاش کنند تا دشمن از این حربه استفاده نکند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
6042/7186
خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

 

امام جمعه شیروان,امام جمعه موقت شیروان,دفتر امام جمعه شیروان,امام جمعه شهرستان شیروان,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 13 آبان 1395 ساعت: 22:35